Chcete slevu 3% na celý nákup po celý rok? Klikněte na Přihlášení a proveďte REGISTRACI. Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.

BREF Power Aktiv Chlorine 50 g WC závěs

1 hodnocení
 
 

Bref wc blok do toalet s aktivním chlorem čistí a dezinfikuje.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 52,01 Kč
Ušetříte 16,01 Kč (–30 %)
Cena 29,75 Kč bez DPH
36 Kč
Kód produktu BREF10
Značka Bref
Kategorie Toalety (WC čističe a vůně)
 

Kuličky do toalety, které zaručeně vyčistí a provoní celou koupelnu! Bref kuličky do toalety Závěs s vůní Chlorine - desinfekční aktivní chlór - 50Gr

Zaručuje 100% desinfekční účinek po spláchnutí!

Bref kuličky do toalety jsou ideální variantou pro čistou a voňavou toaletu a wc. Aktivní chlór v kuličkách při spláchnutí dezinfikuje mísu a vonné kuličky zase provoní celou místnost wc.

O výrobci

Značka Bref se specializuje na čistící gely a tekuté bloky pro toalety, které garantují svěží vůni a hygienickou čistotu. Její dosud nepřekonaný systém chrání koupelny a záchodové mísy před bakteriemi už od roku 1998 a stále prochází novými inovacemi, které dopomáhají ke stoprocentní spokojenosti zákazníků. Bref je původně německá společnost. Na trh prorazila už v roce 1876 svým univerzálním pracím práškem a čistícím prostředkem na bázi křemičitanu.

Návod k použití

Výrobek je určen k okamžitému použití. Zavěste Bref Power Aktiv pod okraj WC mísy.

Upozornění

Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice/ochranné brýle. Při zasažení očí několik minut opatrně vyplachujte vodou. Přetrvává-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Při styku s kůží omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Obsahuje 4-tert-butylcyclohexyl acetate. Může vyvolat alergickou reakci.

  • Země původu: EU
  • Adresa dodavatele: P&G s.r.o., Karolinská 654/2, 186 00, Praha 8, Česká republika

Foto ilustrační.

Podobné produkty

Hmotnost 0.05 kg
Počet kusů v balení 10ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: