Suma Alcohol Spray D4.12

Neohodnoceno
 
 

Suma Alcohol Spray D4.12 je dezinfekční prostředek na bázi ethanolu k okamžitému použití pro sanitaci všech omyvatelných ploch, zařízení a předmětů, které přicházejí do styku s potravinami v kuchyních.

Můžeme doručit do
21.1.2020
Cena 130,58 Kč bez DPH
158 Kč    
Kód produktu 100875597
Kategorie Úklidová chemie
 

Bezoplachový dezinfekční prostředek na bázi alkoholu


Popis Suma Alcohol Spray D4.12 je dezinfekční prostředek na bázi ethanolu k okamžitému použití pro sanitaci všech omyvatelných ploch, zařízení a předmětů, které přicházejí do styku s potravinami v kuchyních.


Klíčové vlastnosti Suma Alcohol Spray D4.12 je rychle působící dezinfekční prostředek pro sprejovou aplikaci v průběhu pracovního procesu a i na konečnou dezinfekci. Prostředek lze použít na povrchy přicházející do styku s potravinami, rychle se z povrchu odpařuje a nezanechává rezidua. Lze použít na povrchy odolné vůči alkoholu, např. pracovní desky, stroje a předměty, krájecí prkénka nebo nože. Je také vhodný pro sanitaci stojanů na potraviny v supermarketech, řeznictví apod. Suma Alcohol Spray D4.12 je na bázi ethanolu, který má optimální biocidní účinnost. Má široké spektrum účinnosti a je efektivní proti většině vegetativních forem mikroorganismů.


Výhody •   K okamžitému použití, bez ředění •   Účinnost proti širokému spektru mikroorganismů •   Snadno se odpařuje a nezanechává rezidua •   Nepění •   Lze použít i v místech, která jsou citlivá na vlhkost


Návod k použití Suma Alcohol Spray D4.12 se používá neředěný, aplikuje se postřikem na předem vyčištěný povrch do úplného smočení povrchů a nechá se zaschnout. Oplach vodou se běžně nevyžaduje, jen je-li to požadavek legislativy.  

Nestříkejte v blízkosti motorů a jiných nechráněných elektrických zařízení. Zabraňte vzniku aerosolu. Nestříkejte na horké povrchy a nepoužívejte v blízkosti zdrojů vznícení (otevřený plamen apod.).   Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Technické údaje Vzhled: čirá bezbarvá kapalina pH (neředěný): 7,0 Relativní hustota (20°C): 0,85 Bod vzplanutí: 12 Výše uvedené hodnoty jsou typické pro běžnou výrobu, ale nelze je považovat za specifikaci.


Bezpečná manipulace a skladování Další údaje jsou uvedeny v bezpečnostním listu. Bezpečnostní listy jsou k dispozici na stránkách sds.diversey.com.

Skladujte v původních uzavřených obalech mimo extrémní podmínky. Pouze pro profesionální použití. Zbytky prostředku a použité obaly předejte k profesionálnímu odstranění (např. spalování) firmě, která se zabývá zneškodňováním odpadů, nebo zajistěte dle Vašeho povolení. Materiál obalů je vhodný k energetickému zhodnocení nebo recyklaci. Odpad by se neměl odstraňovat uvolněním do kanalizace. Dodržujte platné právní předpisy, zákony, vyhlášky a nařízení o odpadech.


Kompatibilita prostředku Suma Alcohol Spray D4.12 je za doporučených podmínek použití bezpečný pro aplikaci na materiály běžně se vyskytující v kuchyni. Není vhodný pro povrchy z plexiskla, akrylátů, polykarbonátů a podobných plastů, které jsou náchylné k praskání. Před dlouhodobým kontaktem nebo při nejistotě se doporučuje předem vyzkoušet odolnost daného materiálu.


Mikrobiologické údaje Vyhovuje EN1270 a EN1650 za 15 sekund kontaktní doby v čistých podmínkách. Má virucidní účinnost (Polio-, Adeno- a Murine Norovirus) dle EN14476, neředěný, kontaktní doba 60 sekund. Všechny EN testy jsou k dispozici na vyžádání.

Foto ilustrační.

Hmotnost 0.75 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: