Chcete slevu 3% na celý nákup po celý rok? Klikněte na Přihlášení a proveďte REGISTRACI. Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů společností HAMIFRO s.r.o. (IČ: 29092906, se sídlem Ostrov, Na Kopci 1343, PSČ: 363 01, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Plzni, oddíl C, vložka 24222), jako správcem osobních údajů nebo subjekty smluvně ověřenými správcem ke zpracování osobních údajů za účelem nabízení produktů a služeb společnosti HAMIFRO s.r.o., zjišťování spokojenosti zákazníků a pro potřeby průzkumu trhu, jakož i za účelem šíření obchodních sdělení v souladu se zák. č.480/2004 Sb. - zákon o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlasím se zpracováním výše uvedených údajů a s využitím mého elektronického, telefonního, poštovního,  a e-mailového kontaktu poskytuji je dobrovolně na dobu neurčitou. Dále prohlašuji, že poskytnuté údaje jsou pravdivé. Tento souhlas může být kdykoliv písemně odvolán. Subjekt údajů má v souladu se zák. č.101/2000 Sb. - zákon o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů zejména právo na blokování, doplnění nebo opravu, jakož i právo na likvidaci osobních údajů.

Platné a účinné od 24.5.2018.