Chcete slevu 3% na celý nákup po celý rok? Klikněte na Přihlášení a proveďte REGISTRACI. Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.

Calgonit Finish Kapsle na čištění myčky 3 ks

Neohodnoceno
 
 

Kapsle na čištění myčky 3 ks

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 70 Kč bez DPH
84,70 Kč
Kód produktu 2010
Značka Finish
Kategorie Čističe myčky
 

Čistič myčky Finish účinně odstraňuje mastnotu a vodní kámen. Pročistí filtr, rotační ramena i odpad. Díky jeho použití bude myčka stále jako nová a nádobí zářivě čisté.

  • čistič myčky nádobí působí na běžně neviditelných a těžko přístupných místech
  • odstraňuje mastnotu, vodní kámen a další nečistoty
  • vyčístí filtr, sprchovací ramena i odpad
  • díky pravidelnému používání zamezuje nepříjemnému zápachu
  • Vaše myčka bude stále jako nová a nádobí zářivě čisté

Získejte o 100 % více aktivních látek na odstranění mastnoty (ve srovnání s použitím pouze tablet na mytí nádobí Finish All In 1.), díky čemu z vaší myčky odstraníte mastnotu a špínu zatímco myje nádobí. Pokud chcete dosáhnout lepšího výkonu své myčky, používejte společně s mycími přípravky Finish i doplňkové výrobky značky Finish.

Návod k použití: naplňte myčku a vložte tabletu na mytí nádobí. Umístěte kapsli na čištění myčky Finish do myčky na jakékoli místo. Spusťte běžný cyklus mytí. Používejte 1x za měsíc. 

Vhodné pro všechny myčky nádobí. Používejte jednou měsíčně.

  • Složení: 5 % nebo více, avšak méně než 15 % polykarboxyláty, Méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, Enzymy (subtilisin), Parfém.
  • Způsobuje vážné podráždění očí. Obsahuje subtilisin. Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
  • Foto ilustrační

Podobné produkty

Hmotnost 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: