Chcete slevu 3% na celý nákup po celý rok? Klikněte na Přihlášení a proveďte REGISTRACI. Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.

Savo prací gel bílé prádlo 20 PD

Neohodnoceno
 
 

Savo White bez chlóru prací gel na bílé prádlo 20 PD 1 l. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 99,17 Kč bez DPH
120 Kč
Kód produktu 3380
Značka Savo
Kategorie Prací prostředky: prací prášky, gely, aviváže,Prací prostředky Savo
 

Popis produktu

Savo gel 20 pracích dávek White - všechny prací prostředky Savo Bez chloru jsou na jakýkoliv druh prádla kromě hedvábí a vlny. Varianta White rozzáří Vaše bílé prádlo a zanechá jej čisté.

Nechcete, aby Vám doma kvetli bakterie, které jste si na zašpiněném oblečení mohli přinést bůhví odkud? Vaše oblíbené Savo řeší téměř každý problém v domácnosti. Savo, které už téměř 50 let pomáhá udržet české domácnosti čisté, přichází s novými pracími prostředky. Odstraní i odolné skvrny, pomáhají odstraňovat bakterie a prádlo zanechají příjemně voňavé. Díky modernímu složení bez chloru se nemusíte bát, že by se Vaše oblečení zničilo nebo by při nošení podráždilo pokožku. Zkuste nové prací prostředky Savo Bez chloru pro hygienicky čisté prádlo. 

  • dvě výhody: hygiena + čistota
  • Pokyny pro péči: Vždy dodržujte pokyny o péči o oděvy na oblečení. Tmavé oblečení perte zvlášť. Zkontrolujte barevnou stálost oblečení, než použijete neředěný tekutý prací přípravek na předčištění. Nepoužívejte na hedvábí a vlnu.
  • VAROVÁNÍ - Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí důkladně oči vypláchněte vodou. Lidé s citlivou nebo poškozenou kůží by se měli vyvarovat delšího kontaktu s výrobkem. Po použití si opláchněte ruce. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

 

Foto ilustrační.

 

Podobné produkty

Hmotnost 1.2 kg
Produktová řada Savo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: