DAS R STRONG PREMIUM, 5 l, čisticí prostředek na podlahy s rozpouštědlem

Neohodnoceno
 
 

Vysoce účinný mycí a čisticí prostředek s nanočásticemi pro strojní i ruční čištění tvrdých podlahových ploch odolných vodě, nepěnivý.

Cena 311,57 Kč bez DPH
377 Kč    
Kód produktu 255981
Značka AlfaClassic
Kategorie Čistící prostředky na podlahu
 

Vysoce účinný mycí a čisticí prostředek s nanočásticemi pro strojní i ruční čištění tvrdých podlahových ploch odolných vodě, nepěnivý. Je určený jak pro denní údržbu, tak pro hloubkové čištění. Lze použít k odstranění ochranných vrstev, např. polymeru. Nanočástice vytváří na čištěném povrchu nanovrstvu, díky které zůstává umytý povrch déle čistý. Návod na použití: Při běžném znečištění dávkujte 10ml na 1l vody. Při větším znečištění lze velikost dávky upravit až na 30ml na 1l vody. V případě potřeby nechte roztok působit 5-10 minut. Nepoužívejte na podlahy ošetřené polymerem, popř. jiným ochranným přípravkem!

Foto ilustrační. 

Podobné produkty

Hmotnost 5 kg
Použití Na podlahy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Úklidová chemie značky Alfaclassic je určená především profesionální použití, díky její síle dosáhnete dokonalé čistoty nejen profesionálních kuchyní, ale i koupelen a toalet. Česká značka Alfaclassic vyrábí a dodává speciální mycí, čisticí prostředky, tekutá mýdla, papírové ručníky, toaletní papír a hygienické systémy. V naší nabídce naleznete úklidové prostředky s širokým využitím. Čistící přípravky na podlahy jsou určeny na ruční i strojní čištění.