Suma Chlorsan D10.4

Neohodnoceno
 
 

Suma Chlorsan D10.4 je koncentrovaný čisticí a dezinfekční prostředek na všechny omyvatelné povrchy v kuchyních a přípravnách potravin.

Můžeme doručit do
8.4.2020
Běžná cena 397 Kč
Ušetříte 98 Kč (–25 %)
Cena 247,11 Kč bez DPH
299 Kč    
Kód produktu G11957
Značka Diversey
Kategorie Úklidová chemie
 

Čisticí a dezinfekční prostředek


Popis Suma Chlorsan D10.4 je koncentrovaný čisticí a dezinfekční prostředek na všechny omyvatelné povrchy v kuchyních a přípravnách potravin.
Klíčové vlastnosti Suma Chlorsan D10.4 je kapalný prostředek, který současně čistí a dezinfikuje povrchy. Směs aktivního chlóru a polymerových látek zajišťují vysokou účinnost proti širokému spektru mikroorganismů, lze použít nezávisle na tvrdosti vody. Povrchově aktivní látky a alkalické složky zajišťují výbornou mycí účinnost a dezinfekci v jednom kroku.


Výhody •   Jednokrokové čištění a dezinfekce •   Účinně odstraňuje skvrny a mastnotu •   Účinný proti širokému spektru mikroorganismů, přispívá ke zlepšení hygieny •   Lze použít v měkké i v tvrdé vodě


Návod k použití Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Na kontrolované požadované ředění lze použít Diversey QFM systém.


Běžné čištění a dezinfekce: 1.  Použijte při koncentraci 8 ml* prostředku na litr vody. 2.  Odstraňte úporné nečistoty. 3.  Naneste tkaninou, kartáčem, mopem nebo nízkotlakým rozprašovacím zařízením. 4.  Nechte působit 5 minut. 5.  Povrchy, které přicházejí do přímého styku s potravinami důkladně opláchněte čistou vodou a nechte oschnout.
U silně znečištěných povrchů použijte vyšší koncentraci. Aktuální dávkování závisí na místních podmínkách (tvrdost vody, stupeň znečištění, postup).

© A.I.S.E.
*Dávkování je stanoveno na základě optimálních podmínek, jednotlivá doporučení se proto mohou lišit. 


Technické údaje Vzhled: čirá bezbarvá kapalina pH (1% roztok 20°C): 11,5 Relativní hustota (20°C): 1,11 Výše uvedené hodnoty jsou typické pro běžnou výrobu, ale nelze je považovat za specifikaci.


Bezpečná manipulace a skladování Další údaje jsou uvedeny v bezpečnostním listu. Bezpečnostní listy jsou k dispozici na stránkách sds.diversey.com. Skladujte v původních uzavřených obalech mimo extrémní podmínky. Pouze pro profesionální použití. Zbytky prostředku a použité obaly předejte k profesionálnímu odstranění (např. spalování) firmě, která se zabývá zneškodňováním odpadů, nebo zajistěte dle Vašeho povolení. Materiál obalů je vhodný k energetickému zhodnocení nebo recyklaci. Odpad by se neměl odstraňovat uvolněním do kanalizace. Dodržujte platné právní předpisy, zákony, vyhlášky a nařízení o odpadech.
Kompatibilita prostředku Při dodržení návodu k použití lze Suma Chlorsan D10.4 použít na většinu omyvatelných povrchů v kuchyni s výjimkou hliníku a galvanizovaných kovů.


Mikrobiologické údaje Suma Chlorsan D10.4 vyhovuje EN1276 v koncentraci 0,8% v špinavých podmínkách za 5 minut.

Foto ilustrační.

 

Podobné produkty

Hmotnost 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: